Home / Vip / Adelina pritet ti rikthehet showbizit, por nuk do ta besoni me çka

Adelina pritet ti rikthehet showbizit, por nuk do ta besoni me çka

Të gjithë po flasin se kur do të ndodh rikthimi i këngëtares Adelina Ismaili pas lindjes. Këngëtarja Adelina Ismaili ka qenë subjekt i shumë mediave ditëve të fundit, sidomos për rikthimin e formave të saj menjëherë pas lindjes.
Këngëtarja u tha se ka hequr diku 39 kilogram për t’u rikthyer në atë Adelinën e mëparshme, por pas saj i menjëhershëm ka qenë reagimi i fansave të këngëtares të cilët e kanë marrë këtë dobësim të Adelinës si rikthim të saj në skenën muzikore.

Burime të Gazetës Express kanë thënë se “është e vërtetë që Adelina është duke e menduar rikthimin”.

“Momentalisht, këngëtarja është duke i shijuar pushimet bashkë me bashkëshortin Valin dhe djalin e tyre Uliksin. Pas kësaj, pritet që gjatë vitit të ardhshëm të bëhet edhe rikthimi i Adelinës por jo më muzikë por me aktrim”, ka thënë ky burim.

Adelina vazhdon të jetë njëra prej këngëtarëve më të dashura për publikun shqiptarë.

Ajo është njëra prej këngëtarëve më të përfolura si për muzikën dhe këngët ashtu edhe për jetën e saj private.

Por, këngëtarja duket se është duke e shijuar në maksimum pushimet e saj me familje dhe është e lumtur në krahët e bashkëshortit të saj Valit. /RadioRINIA/

 

Friend: loi bai hat,solar movie,games for girls,