Home / Vip / Capital T të premtën sjellë ‘mixtape’ me 15 këngë (Video)

Capital T të premtën sjellë ‘mixtape’ me 15 këngë (Video)

Capital T do të publikojë së shpejti “mixtape” të tij të ri.

Reperi shqiptar ka paralajmëruar projektin e tij të ri me 15 këngë, i cili do të vijë shumë shpejt.

Jo më larg se të premtën, pritet që “mixtape” me këngë të reja të gjendet në të gjitha platformat digjitale.

Kapo së fundmi solli projektin e ri me 2Po2, “Ulu” që u pëlqye mjaft shumë nga publiku.

Capital T vazhdon të jetë në top formë teksa po zhvillon turneun e tij në Evropë e botë.

Ai vazhdon të jetë ‘single’ e pa të dashur dhe në media nuk zë vend për jetën private, aq sa zë vend për prurjet e reja muzikore. /RadioRINIA/

Friend: loi bai hat,solar movie,games for girls,