Home / Vip / Çifti më i ri i estradës

Çifti më i ri i estradës

Kohën e fundit është përfolur shume se ka  një romancë mes këngëtarëve Seldi Qalliu dhe Mimoza Shkodrës.

Dyshja tani kanë bërë daljen e tyre të parë së bashku, edhe pse ende nuk ka një deklaratë të vetme nga të dy palët në lidhje me këtë lajm. 

Ata janë shfaqur bashkë në nje fotografi në Aplet eZvicrës.
Ka qenë vet Mimoza ajo e cila ka publikuar dy fotografi në llogarinë personale në Instagram.

Në përshkrimin e fotografive, Mimoza ka vendosur dy ikona emotive (një djalë dhe një vajzë), me çka edhe ka konfirmuar lajmin tashmë që ata janë çift.

Të shumta kanë qenë edhe pëlqime dhe komentet nga ndjekësit e tyre, të cilët i komplimentonin dhe i uronin çiftin më të ri në estradë.

mozaa
Ata duken mjaftë të buzeqeshur pranë njeri tjetrit.

Friend: loi bai hat,solar movie,games for girls,