Home / Argëtim (page 10)

Argëtim

Të trego solidaritetin dhe bamirësinë në rrug (Video)

Video nga Rusia që bëri gjithë botën të lotojë, vetëm për dy ditë e kanë parë 3.000.000 njerëz. Më shumë se 3 milionë njerëz e kanë parë brenda dy ditëve videon pesëminutëshe prodhim rusë “Positive compilation of Russian dash cams”. Është një koleksion videosh të xhiruara nga amator nëpër rrugët ...

Read More »

Japonezët kërcejnë valle shqiptare (Video)

Japonezëve ju pelqejn vallet popullore shqyptare, a deshirojne që të mesojnë te kërcejnë valle shqiptare.

Read More »

Gjyste Vulaj tregon për karieren e saj (Video)

Gjyste Vulaj tregon rreth jetes dhe karieres së saj, gjithashtu ajo tregon nje ngjarje shume interesante qe i kishte ndodhur! Vulaj tregoi ne nje intervist që zhvilloi ne Vizion Plus. /RadioRINIA/

Read More »

Vallezimi ne dasem shqipetare qe po çmend Boten (Video)

Atmosfera dhe vallzimi që mbretruan ne nje darsem shqiptarë, përveq atmosferës nuk mungojn as flamujt kuq e zi. Vallzimi që mbretroji ne ket dasem shqiptare, bëri qe nga shum vende te botës te shiqohet dhe te komentohet, për atmosferen e mbretruar ne ket dasem. /RadioRINIA/

Read More »

Rekord i ri botëror: Kërcejnë nga ndërtesa më e lartë në botë

Dy parashutist të guximshëm kanë shënuar rekord të ri botëror duke kërcyer  nga maja e ndërtesës më të lartë në botë, raporton Huffington Post.  Vincent Reffet dhe Frederic Fugen,  nuk është hera e parë që kërcyen  nga ndërtesa  më e lartë në botë, Burj Khalifa në Dubai. Rekordin e mëparshëm ...

Read More »

Lamborghini fluturues i Londrës (Video)

Momenti i saktë i ndikimit. Një tejkalim shpejtësie Lamborghini Aventador karshi tri makinave si ne vijen ajrore në Londër. Pronarët e Supercars nuk janë shumë të popullarizuara në Londër. Nuk është se njerëzit britanikë janë ziliqar e milionerë makinës Ferrari, Lamborghinis, McLarens, arsyeja e indinjatës është mënyra, këto makina janë ...

Read More »

Legjendari e Kall Moderatoren ne RTK1 (Video)

Vertet ky djal eshtë shumë qesharak, shikojeni se qfare thote hahaha.. Visar Arifaj is the leader of the satirist Strong Party of Kosovo. His official title is Kryetar Lexhendar. Komenti juaj per kete?

Read More »

Spot tragjik (Video)

Dhuna e shfrenuar – Frigon publikun e shumt qe ishin ne ket emisijon. Kliko mbi Video

Read More »

Biçikleta e parë në hymje të Shkodrës

Nji simbol që përfaqson mnyren e t’jetumunit, dhe gurin e urës të vjetër që është gjetë t’u ‘j punue te ajo rrugë (guri i vendosur si gurët e kalasë, si vetë lashtësia e Shkodrës). /RadioRINIA/

Read More »

Argëtimi i dy shqiptarëve (Video)

Një video e publikuar në YouTube e që po qarkullon nëpër rrjetet sociale, shfaq dy burra të moshës së mesme duke u argëtuar. Ata e kanë marrë guximin që ta sfidojnë frikën, ndërsa gjatë gjithë kohës nuk mungojnë të qeshurat dhe bërtitjet. Njëri nga ta i mban sytë mbyllur nga ...

Read More »
Friend: loi bai hat,solar movie,games for girls,