Home / Argëtim (page 2)

Argëtim

E çuditshme: Një 14 vjeçar shqiptar martohet me një vajzë 13 vjeçe (Video)

Nuk është skenar filmash por e vërtet, një 14 vjeçar shqiptar i ka dhënë fund beqarisë. Ai është martuar me një vajzë 13 vjeçare, ndërsa kanë zhvilluar këto ditë edhe ceremoninë e dasmës. Nuk dihet se në cilin qytet ka ndodhur kjo, por ajo që është e sigurt është se ...

Read More »

Te kalaja e Ulqinit mund të jenë takuar për t’parën herë. Aty dje është zhvilluar një ceremoni dasme. Kurorëzimin e këtij çifti mund ta ketë lakmi shumë kush, për ambientin që ata kanë zgjedhur. Disa foto të publikuara në rrjetet sociale, shfaqin një dasmë mjaft të veçantë e mbajtur brenda ...

Read More »

Djemtë i ngacmojnë tri vajzat, por njëri e pëson keq (Video)

Në një video të publikuar në internet shihen tre djem duke i ngacmuar tri vajza. Por siç duket, ata, siç mund të mos e mund të paramendonim edhe ne, ata janë ballafaquar me diçka të papritur, përcjell Telegrafi. Derisa po i kapnin për flokë tri vajzat, njëra nga to tregohet ...

Read More »

Nxënësit e “ngucin” Kadri Veselin (Video)

Holli i Kuvendit ishte mbushur përplot njerëz në Ditën Ndërkombëtare të Demokracisë. Në mesin e tyre kishte edhe nxënës të shkollave të mesme. Ata përveç që ishin të zhurmshëm në një farë forme edhe e kanë “ngucur” kryetarin e Kosovës, Kadri Veseli. Derisa po mbante fjalim James Hoppe nga USAID-i, ...

Read More »

U kthye në shkollë pas pushimeve verore, por askush nuk e njohu (Foto)

Një 15-vjeçare transeksuale, e cila lindi si djalë, ka treguar se si ajo u rikthye në shkollë pas pushimeve verore si vajzë. “Me flokët e saj të zeza me shkëlqim dhe me mollëza të konturuara me profesionalizëm, Kairah Kelly, nga Middlesbrough, ka marrë inspirim nga një yll i famshëm televiziv”, ...

Read More »

Veseli ndërton shtëpi për ish-luftëtarin e UÇK-së (Foto)

Kryetari i Kuvendit të Republikës së Kosovës, Kadri Veseli, vizitoi familjen e ish-pjesëtarit të UÇK-së, Lavdim Ademi në fshatin Stantërg në Mitrovicë, të cilës, me iniciativë të Kryeparlamentarit dhe me vendim të Kryesisë, Kuvendi do t’i ndërtojë një shtëpi. Gjatë vizitës që kryeparlamentari Veseli i bëri familjes së Lavdim Ademit, ...

Read More »

Thaçi në festën private të Lazim Destanit (Foto)

Lazim Destani ka pasur një festë private në ambientet e kompanisë së tij ‘Ecolog’ në Tetovë ku ka ftuar personalitete dhe zyrtarë nga Kosova, Shqipëria dhe Maqedonia, transmeton Telegrafi Maqedoni. Festa ka qenë e karakterit të mbyllur dhe janë ftuar vetëm mysafir të zgjedhur nga familja Destani. Arsyeja e festës ...

Read More »

Shoferët e pakujdesëshum, parkojnë vend e pa vend (FOTO)

Te jep mir te kuptosh se sa i respektojm ne rregullat kur jemi ne shtetin ton qe me shum mund e sakrificë e kemi ndertuar atë. Nje veprim i tillë është për keqardhje , kta njerz jane qe jetojn edhe ne përendim por adje ju përmbahen jashtzakonisht mir rregillave te ...

Read More »

Publikohet balada e dhimbshme e Medes (Video)

Këngëtari Mehedin Përgjegjaj-Meda, sapo ka publikuar baladën e tij më të re me videoklip të titulluar “N` dashuri”. Kënga e Medes flet për një dashuri të pamundur. Tekstin e ka shkruar Arsim Bunjaku ndërsa orkestrimin e këngës është bërë nga virusi. “Sapo lancuam klipin e ri miq, Ndashni – Me ...

Read More »

Për këtë skuadër bënë tifo mbrëmë Marina dhe Geti, kush fitoi? (Foto)

Marina Vjollca gjithnjë sigurohet që të ketë vëmendjen e duhur. Ajo pa dyshim se si prezantuese e emisionit “Procesi Sportiv” ka lidhje shumë me sportin. Dhe sigurisht se ajo edhe ka me kë t’i shikojë ndeshjet, me Getoar Selimin. Burimet e Telegrafit mësojnë se Getoar Selimi është tifoz i Barcelonës ...

Read More »
Friend: loi bai hat,solar movie,games for girls,