Home / Argëtim (page 3)

Argëtim

Për tre muaj 53 burra u rrahën nga gratë në Kosovë

Në tre muajt e parë  të këtij viti në Policinë e Kosovës janë raportuar 265 raste të dhunës në familje. Sipas raportit të Policisë për gazetën Fjala, numri më i madh i viktimave janë të gjinisë femërore. Prej 265 rasteve gjithsej 203 prej tyre janë femra. Ndërkaq, në 53 rastet ...

Read More »

Konfirmohet, “Kafeneja Jonë” do të rikthehet

“Kafeneja Jonë” do të rikthehet mes nesh! Një lajm që shumë njerëz e kanë pritur në ethe u konfirmua. Këtë për “ShowbiziOnline” e ka konfirmuar aktorja Teuta Krasniqi, e njohur më mirë me rolin e Sarandës. “Kafeneja do të vazhdoj. Skenarët janë duke u shkruar, poashtu ka shumë të interesuar ...

Read More »

E bukura e policisë së Kosovës bujë në mediat britanike (Foto)

Ditë më parë, mediat tona raportuan për një bukuroshe, të cilën e quajtën edhe si më të bukurën e Policisë së Kosovës. Ajo është Linda Aliu, e cila me fotografitë e saja të postuara në rrjetet sociale, herë me uniformë e herë me rroba civile, bëri që shumë shoferë të ...

Read More »

Bertan Asllani e shpëton aktoren turke nga vdekja! (Video)

Bertan Asllani është rikthyer sërish në ekranet televizive. Kësaj radhe këngëtari është rikthyer në rolin e një aktori. Këngëtari ka kohë që është zhvendosur në Turqi, atje ku edhe po zhvillon karrierën artistike. Ai së fundi është bërë pjesë e serisë “Goç Zamanı (Koha e Migrimit), ku shfaqet në rolin e Emres, transmeton Telegrafi. Seria ka ...

Read More »

Merlind Hondozi, 15-vjeçari floktar në Austri

Ai ua rregullon flokët të tjerëve për bukuri. Merlind Hondozi nuk mërzitet as për komentet kritike të shokëve të tij dhe prej gjysmë viti mëson për frizer në Linz të Austrisë.  Zanati i frizerëve konsiderohet për shumicën si profesion i femrave. Por, ka edhe djem të rinj, të cilët janë ...

Read More »

Shpendi dhe Mimoza e “kallin” tallavanë (Video)

Shpend Ahmeti dhe Mimoza Kusari janë prej fytyrave politike më të dashura të skenës politike në vend. Dhe kështu, ata rëndom shihen në intervista dhe në paraqitje serioze televizive. Por, së fundmi është publikuar një video që shfaqë të dytë duke e kallur një valle bashkë, me muzikë “tallava”. Aty ...

Read More »

Përkundër motit të ftohtë, organizohet marshi i 28 nëntorit

Moti i ftohtë dhe me borë duket se nuk i ka penguar shqiptarët që të shënojnë Marshin për nderë të 28 nëntorit. Ky marsh që tashmë është bërë tradicional për ditën kombëtare të flamurit nën organizimin e shoqatës bjeshkatare ‘’Sytë e Sharrit’’ është realizuar në relacionin Tetovë – Sellcë – ...

Read More »

Rita Ora dëshironte të kishte diqka më shumë me legjendën e muzikës Madonnen!

Këngëtarja me origjine nga Kosova, Rita Ora, ka thënë që ajo dëshiron të ketë marrdhënie seksuale me idolin e saj yllin e Pop-it Madonna. Ajo këto i ka thënë gjatë emisionit të së premtes të Alan Carr. 24 vjeçarja ka thënë se para se të vdes do të dëshironte të ...

Read More »

Dafina super-sexy në klipin e ri (VIDEO)

Këngëtarja Dafina Zeqiri mbrëmë ka publikuar klipin e saj më të ri që erdhi në bashkëpunim me Dj Flow dhe njërin nga anëtarët e grupit Kaos – Lumi B. Bashkëpunimi “Rude Girl” që në fillimet e saj ka nisur të pëlqehet, pasi që rrjetet sociale janë stërmbushur nga shpërndarja e ...

Read More »

Këndoi Për vëllain e tij te vdekur dhe shih çfarë ndodh…(Video)

 

Read More »
Friend: loi bai hat,solar movie,games for girls,