Home / Argëtim (page 4)

Argëtim

Biznismeni Kosovar Behgjet Pacollit zë vend në portal të huaj (Foto)

Portali ndërkombëtar Boredpanda, përshkruan mënyra të jetesës, art, kultura dhe të veçanta të tjera. Sot ky portal ka publikuar një artikull për Presidentin e AKR-së, Behgjet Pacollin. Artikulli për Pacollin nuk ka të bëjë me jeten e tij politike, por me mënyrën e shtrenjtë te jetesës së tij, transmeton Klan ...

Read More »

Stupcat festojnë me çifteli në Aeroportin e Prishtinës (FOTO)

Vedati dhe Osmani nuk kanë mundur të ndjekin ndeshjen mes Kosovës dhe Shqipërisë. Angazhimet dhe udhëtimet e shumta kanë bërë që pak personalitete të njohura të jenë prezentë ose edhe të mirren me miqësoren e sotme mes Kosovës dhe Shqipërisë. Edhe djemtë e grupit ‘Stupcat’, Vedati dhe Osmani është dashur ...

Read More »

Aulona Morina shkelqen ne spektaklin “Das Supertalent” (VIDEO)

Të shtunën me 24 tetor kanali televiziv gjerman RTL solli para publikut në sallë dhe mijra shikuesve televiziv spektaklin “Das Supertalent”. Me një interpretim u paraqit edhe shqiptarja nga Kosova, 12 vjeqarja Aulona Morina e cila para se të fillonte me këndimin jurisë ju prezentua se vjen nga Kosova ku ...

Read More »

Ky është hiti më i fundit për Sali Berishën… (Video)

Një këngë e re është publikuar së fundmi për ish-kryeministrin Sali Berisha. Dy këngëtarë, të cilët janë baba dhe vajzë kanë kompozuar një këngë për ish-kryeministrin, të cilit i bëjnë thirrje të ‘çohet edhe një herë dhe të bashkojë burrat me plisa’. E kanë fjalën për bashkimin kombëtar. Fjolla dhe ...

Read More »

Kështu është kur je i uritur… (FOTI)

Read More »

Opening STOP CLUB Summer 2015

Read More »

Aksident tragjik ne autostradë (VIDEO)

Read More »

Huawei P8 dhe P8 Lite shfaqen në publik

Huawei pritet t’i lansojë modelet e reja të telefonave P8 re dhe P8 Lite më 15 prill. Kjo është bërë e ditur përmes një videoje e cila është lëshuar kohëve të fundit, si paralajmërim për modelin e ri P8, duke zgjuar më shumë kurreshtje për telefonin e ri të kompanisë ...

Read More »

Konkurs

Read More »

Gazmend Kosova Live 100 %

Read More »
Friend: loi bai hat,solar movie,games for girls,