Home / Argëtim (page 5)

Argëtim

Teuta Krasniqi flet për Bleron (Video)

Aktorja e njohur shqiptare, Teuta Krasniqi, është hapur në një intervistë dhe ka folur për ish bashkëshortin e saj, Blero Muharremin. Teuta pranoi pas shumë kohësh të japë një intervistë për Prive, ku ka sqaruar edhe detajet prej jetës së saj dhe karrierës. Rreth jetës së saj private ajo thotë ...

Read More »

Ooops nga Jahjaga: Une bresoj [video]

Teksa hynë në vitin e pestë dhe të fundit si Presidente e Republikës, Atifete Jahjaga ka shënuar pak progres…në lexim. E para e shtetit ka ofruar një koleksion të ri Ooops-ash për rubrikën Ooops në Interaktiv me vështirësitë e leximit të fjalimit në mbledhjen e Këshillit Kombëtar për të Mbijetuarat ...

Read More »

Kopshti i fëmjieve NUSHE -T 2016

Qetësia që fëmija merr në kopsht, pastërtia, rregulli, disiplina, siguria e jetës i garantojnë atij një humor shumë të mirë.                           Synimi: Të përgatisim filiza të shëndetshëm, duke hedhur te ta themele të forta shëndeti dhe edukimi, përmes ...

Read More »

Argëtohen duke parë qentë që përleshen deri në vdekje (Video)

Njerëz nga vende të ndryshme, mblidhen për të parë qentë që luftojnë me njëri-tjetrin, derisa vetëm njëri mbetet gjallë. Pamjet shokante të luftës së qenve, kanë bërë që drejtues të organizatave për mbrojtjen e kafshëve, të kërkojnë nga autoritetet në Kinë, të ndryshojnë ligjet, në favor të këtyre qenve. Mirëpo ...

Read More »

Kjo është e dashura e re e Shpat Kasapit (Foto)

Që prej ndarjes nga këngëtarja dhe modelja e njohur Afërdita Dreshaj, Shpat Kasapi nuk ishte parë me ndonjë vajzë në krah. Vet Shpati nuk ka preferuar të flasë për të, edhe pse përflitej se shoqërohej me shumë vajza. Por me anë të këtyre fotove, Shpati e ka thyer heshtjen dhe ...

Read More »

Shitësi i krem bananeve që ia pagoi Pacollit darkën 470 euro (Video)

Shitësi i krem bananeve, djalosshi me kapelë, Burimi, i cili është i njohur tashmë në Prishtinë, rrëfehet se si ia ka paguar milarderit kosovar, Behgjet Pacolli, darkën 470 euro. Burimi, tregon se kishte shkuar në një restorant ku ishte Pacolli, që të shiste krem banane, dhe ai i kishte thënë ...

Read More »

Rikthimi i nehtë i Britney Spears! (FOTO)

Pas 17 vitesh në industrinë muzikore dhe nëpër një kalvar të gjatë mundimesh e rrëzimesh, Britney Spears ka treguar se ajo mund të ngrihet më e fortë se kurrë në këmbë.Së fundmi ajo ka treguar se mund të jetë e suksesshme edhe në një fushë tjetër për vec botë së ...

Read More »

Tanku Hitlerit qe çmend te gjith boten shiko madhesin (VIDEO)

Read More »

Dy motra shqiptare përplasen me jurinë e “DSDS”

Protagonistë të natës së parë u bënë dy motra shqiptare, të cilat lanë shije të hidhur në këtë spektakël. Në mungesë talenti për vallëzim, motrat Xheneta dhe Tereza Zeneli u konfrontuan me jurinë, madje anëtaren e jurisë, Mandy Capristo, e bën edhe të qajë. Me të hyrë në skenë, dy ...

Read More »

Xhakuzi në mes të borës në Zvicër

Një nga shumë mundësitë unike të ofruara në vendpushimin Iglu-Dorf në Zermatt të Zvicrës është një xhakuzi në mes të borës që ofron një eksperiencë të paharrueshme për vizitorët. Dhomat e çuditshme janë të vendosura në malin Gornergrat, në një lartësi prej 2727 metrash. “Iglu-Dorf” hapet në dhjetor dhe ofron ...

Read More »
Friend: loi bai hat,solar movie,games for girls,