Home / Sport (page 82)

Sport

Interi përcjell Nuri Sahin

Interi raportohet se është duke e përcjellë situatën e mesfushorit Nuri Sahin te Real Madridi. Ish-ylli i Borussia Dortmund ka dështuar të gjejë formën e tij që nga transferimi në Stantiago Bernabeu gjatë verës së kaluar. E ardhmja e Sahin te Reali tash është në pikëpyetje dhe tashmë është përmendur ...

Read More »

Rikthim sensacional i United

Kampioni në fuqi i Ligës Premier, Manchester United, ka treguar fuqinë e vet duke u kthyer nga disavantazhi prej tre golash për të barazuar në derbin e javës përballë Chelseat. Takimi i zhvilluar të dielën në Stamford Bridge përfundoi me rezultat 3-3. Një autogol i Jonny Evans (36’) i kaloi ...

Read More »
Friend: loi bai hat,solar movie,games for girls,