Home / Vip

Vip

00_12_1507960221291422532

Adelina pritet ti rikthehet showbizit, por nuk do ta besoni me çka

Të gjithë po flasin se kur do të ndodh rikthimi i këngëtares Adelina Ismaili pas lindjes. Këngëtarja Adelina Ismaili ka qenë subjekt i shumë mediave ditëve të fundit, sidomos për rikthimin e formave të saj menjëherë pas lindjes. Këngëtarja u tha se ka hequr diku 39 kilogram për t’u rikthyer ...

Read More »
now-380x233

“Mbylli sytë”, Blero dhe Albulena Ukaj së shpejti me baladë dashurie (Foto/Video)

Një tjetër bashkëpunim interesant do të vijë brenda pak javësh në estradë. Bëhet fjalë për këngëtarët Blero dhe Albulena Ukaj, të cilët kanë përfunduar punën për këngën e tyre më të re, të titulluar “Mbylli sytë”. Blero Dyshja kanë zbuluar se kënga e re do të jetë baladë ritmike, e ...

Read More »
daffi-e1507535369652-780x439

‘Mbulohet’ Dafina Zeqiri, pëlqen stilin marokien (Foto)

Këngëtarja Dafina Zeqiri iu rikthyer fuqishëm tregu muzikor me projektin e saj më të ri “Told Ya”. Me këtë këngë, ajo shënon një hap para në karrierën ndërkombëtare, të cilën e synon tash e sa kohë. Dafina është shumë e kërkuar dhe e ndjekur nga fansat edhe në rrjetet sociale, ...

Read More »
jennifer-780x439

Jennifer Lopez dhuron një milion dollarë për të prekurit nga uragani “Maria” (Video)

Yjet e Hollywoodit mund të duken gjithnjë si tipa të mbyllur dhe që duan të qëndrojnë larg njerëzve, por në fakt ata kanë një tjetër anë të tyre shumë të mirë, e cila lidhet me shoqërinë. Ata dinë të jenë shumë socialë dhe bamirës, teksa rasti i fundit është këngëtarja ...

Read More »
mimi

Çifti më i ri i estradës

Kohën e fundit është përfolur shume se ka  një romancë mes këngëtarëve Seldi Qalliu dhe Mimoza Shkodrës. Dyshja tani kanë bërë daljen e tyre të parë së bashku, edhe pse ende nuk ka një deklaratë të vetme nga të dy palët në lidhje me këtë lajm.  Ata janë shfaqur bashkë në ...

Read More »
dreni

Dren Abazi ende “single”

Ai është ndër këngëtarët më të pashëm shqiptar dhe një ndër më të kërkuarit në radhët e femrave. Bëhet fjalë për Dren Abazin, i cili pothuajse asnjëherë nuk është i përfshirë në titujt e mediave rozë, duke e ruajtur me fanatizëm jetën private. Këngëtari së fundi ka qenë i ftuar ...

Read More »
rita-ora-2017-new

Rita Ora imazhi i veshjeve intime; duket hyjnore

Rita Ora po tregon edhe aftësitë e saj në industrinë e modës.Këngëtarja shqiptare me famë botërore  shpesh ka pasur oferta  nga kompani të ndryshme për të reklamuar produktet e tyre. Këtë herë ajo ka lidhur një kontratë për të qenë  imazhi i markës së famshme të veshjeve të brendshme, “Tezenis”. ...

Read More »
carey-e1505458527254-780x439

Jim Carrey rikthehet në televizion

Jim Carrey do të luaj në seri të reja të komedisë në Showtime, rol ky i parë i tij televiziv që nga paraqitja në shoun Living Color shumë vite më parë. Në serinë e re “Kidding,” aktori Carrey do të luajë Jeff, a.k.a. Mr. Pickles, një ikonë e televizionit për ...

Read More »
1-282-780x439

Martin Shkreli nxjerr në shitje kopjen e vetme të albumit të rep grupit “Wu-Tang Clan”, për një milion dollarë (Foto)

Drejtori i kompanisë farmaceutike, shqiptari Martin Shkreli i cili jeton dhe vepron në Shtetet e Bashkuara, pretendon se posedon kopjen e vetme të albumit të rep grupit amerikan Wu-Tang Clan – Once Upon A Time in Shaolin. Ai e ka nxjerrë në shitje CD-në në e-Bay për një milion dollarë, ...

Read More »
AngelaMartini-780x439

Angela Martini shfaqet joshëse pa sutjena (Foto)

Angela Martini pa dyshim se është një nga femrat më seksi shqiptare. Bukuroshja edhe një herë arriti që të tërheqë vëmendjen. Ajo ka larguar sutjenat në një foto ku shfaqet nga prapa gjysmë-nudo. Lexo po ashtu: Lajmet e fundit nga bukuroshet shqiptare (Foto/Video) Angela duket mjaft bukur në këtë imazh ...

Read More »
Friend: loi bai hat,solar movie,games for girls,