Home / Vip (page 10)

Vip

image-20-780x439

Emine Çunmulaj befason, kërkon nuse për vëllain (Foto)

Përpos arritjeve dhe suksesit me përmasa ndërkombëtare, modelja e njohur Emina Cunmulaj është aq e thjeshtë sa nuk ua merr mendja. Ajo i ka surprizuar të gjithë, madje edhe vetë vëllanë që kishte shkuar ta vizitonte, nëpërmjet një videoje live ku iu drejtohej vajzave se po kërkonte një nuse për ...

Read More »
sss-780x439

“Stupcat” nuk do të mund t’i shohin në asnjë televizion për festat e fundvitit!

Jemi mësuar që në çdo fundvit ata t’i shohim në ekranet televizive duke na argëtuar me humorin e tyre. Por këtë vit grupin humoristik “Stupcat” nuk do t’i shohim jo vetëm ne ekranet televizive por as në skeçet që dikur nxirrnin përmes DVD apo YouTube. Duket se arsyeja e mospranisë ...

Read More »
balaj-1-e1482230432166-780x439

Bekim Balaj nuk i ndahet Ilda Bejlerit (Foto)

Bekim Balaj njihet si një nga futbollistët më të lëvizur në marrëdhënie me femrat. Pas lidhjeve me Elita Rudin, Einxhel Shkirën apo dhe Viola Spiron, sulmuesi shkodran duket se i ka vënë syrin një tjetër bukuroshe në Digitalb. Në festën e zhvilluar dje në mbrëmje, Balaj ka qenë i ftuar ...

Read More »
dellavalle-780x439

Më e bukura e Porto Rikos shpallet më e bukura e botës (Foto/Video)

Bota e bukurisë ka mbretëreshën e re. Emri i saj është Stephanie Del Valle dhe vjen nga Porto Riko. Ajo mori kurorën e ‘Miss Bota 2016’ në edicionin e 66-të të kësaj gare, duke lënë pas vetes konkurrentet nga Republika Dominikane dhe Indonezia, të cilat u shpallën përcjellësja e parë, ...

Read More »
adelina-1-e1481710779133-780x439

Adelina Ismajli sot feston ditëlindjen e 37-të (Video)

Adelina Ismajli ka arsye sot më tepër për të festuar! E lindur në vitin 1979, këngëtarja prishtinase sot ka mbushur 37 vjet. Ky vit do të jetë më i rëndësishmi për këngëtaren pasi që është shtatzënë dhe pritet të bëhet nënë gjatë vitit të ardhshëm, transmeton telegrafi. Ndryshe, Adelina ka ...

Read More »
stupca-1-780x439

Stupcat i kërkuan RTK-së 35 mijë euro për një emision të Vitit të Ri!

Festat e fundvitit tashmë janë afruar, me ç’rast kanë filluar edhe përgatitjet. Në televizione tashmë kanë nisur xhirimet për Vitin e Ri. Me këto përgatitje po merret edhe RTK-ja, të cilët kanë menduar që për ndërrimin e moteve, shikuesit e vet t’i argëtojnë me grupin humoristik Stupcat. Por një gjë ...

Read More »
neslihan-780x439

Edhe burri i ‘Nihanit’ është aktor, por natyrisht se nuk është ‘Kemali’ (Foto)

Të gjithë adhuruesit e serialit “Kara Sevda”, e njohin si Nihan, aktoren Neslihan Atagul. Ndonëse në serial, ajo vuan për dashurinë e saj të vërtetë dhe është e martuar me zor, është krejt e kundërta në jetën personale të aktores, shkruan rtv21.tv.  Neslihan është e martuar me aktorin turk, Kadir ...

Read More »
luana-1-780x439

Luana Vjollca pyetet për jetën private, kështu reagon ajo ndaj opinionistit (Video)

Këngëtarja dhe prezantuesja e njohur Luana Vjollca ka qenë e ftuar së fundmi në emisionin e njohur “Top Show Magazine”, ku i është përgjigjur shumë pyetjeve interesante përball gazetarit Alban Dudushi. Një nga pyetjet më provokuese të intervistës, ishte ajo e opinionistit Ervin Kurti, i cili tha: “Luana nuk mendoj ...

Read More »
shqiptari-pambuk

Shqiptari i Kosovës kërkon nuse në Turqi (Video)

Në një emision që transmetohet në Turqi – “Esra Erol’da” që synon të lidh çifte – shfaqet edhe një shqiptar nga Kosova, me emrin Egzon (nga minuta 41:40). Egzoni thotë se ka qenë prezantues në një emision në Kosovës, dhe se nuk ka ndjerë dashurinë më parë, transmeton Telegrafi. Ai ...

Read More »
aurela-1-780x439

Aurela Gaçe bëhet nënë për herë të dytë

Këngëtarja Aurela Gaçe sot është bërë sërish nënë. Pesë vjet pas ardhjes në jetë të vajzës së saj të parë Grace, familjes së yllit të muzikës shqiptare i është bashkuar dhe një tjetër vogëlushe. Lajmin e bukur e ka raportuar “Anabel.al”. Ende nuk dihen detaje të tjera dhe akoma s’e ...

Read More »
Friend: loi bai hat,solar movie,games for girls,