Home / Vip (page 127)

Vip

Samanta mbyllet në studion e Florit

Se çfarë do të dalë nga studioja e Flor Mumajesit vetëm Samanta Karavela dhe vetë Flori mund ta tregojnë. Por, një gjë është e sigurt këngëtarja së fundmi është parë të mbyllet me orë të tëra për të punuar në studion e Florit. Samanta Karavela e cila më parë ka ...

Read More »

Ronela Hajati: 90 % e njerezve qe njoh, tradhtare te ndyre

Kengetarja e hitit “Neles”, Ronela Hajati, me sa duket eshte zhgenjyer nga aq shume njerez, saqe ka thene se fundmi se plot 90 % e njerezve qe ka dashur, perkrahur dhe besuar,  kane rezultuar tradhtare te ndyre. “Ta shohim kete 10 % qe na ka mbetur….”, ka uruar Ronela, e ...

Read More »

Lady Gaga mposht Obamën në Twitter

 Janë rreth 20 milionë ‘follower’ që Lady Gaga numëron në rrjetin social Twitter. Sipas ‘Los Angeles Times’, Lady Gaga ka mundur kështu dhe Presidenin e SHBA, Barak Obama që numëron vetëm 12. 8 milionë, transmeton BW.  Këngëtarja duke thyer rekordet me cmime në muzikë tani thyen atë me anëtarë në ...

Read More »

Françeska: Lidhja me Ermalin eshte loje, te dashurin e kam ne burg

Françeska rri e diferencuar nga banoret e tjere me Arberin dhe fillon te flase me te ne lidhje me Ermalin. Ajo tregon se per syte e njerezve mund te duket sikur ajo e pelqen dhe i shkon nga mbrapa Ermalit, por ne fakt nuk eshte keshtu, sipas Françeskes. Ajo thote ...

Read More »

Afërdita e Adelina: Qetësohuni, nuk jemi lezbike!

Lajmi për afrinë në fotografi me Adelina Tahirin e ka shqetësuar Afërdita Dreshajn. Bukuroshja miss dhe këngëtare ka reaguar nëpërmjet Twitterit: “Si u zgjova pom thirin per thashetheme… Nje foto aq e vogel me ba nje thashethem aq te madh!? Relax! Sjam lesbo jo   ka shkruar Afërdita. Duke iu përgjigjur, ...

Read More »

Fansi i propozon martesë, më pas e sulmon

Këngëtarja shqiptare, Albana Azizi, së fundmi ka qenë pjesë e një historie të pa zakontë për yjet e estradës tonë – një fans i saj i kishte shpallur martesën. Albana e cila vepron në Zvicër, së pari ishte pre e një propozimi për martesë nga një fans i saj, e ...

Read More »

Soni, këngëtare evropiane

Soni Malaj i ka munguar gjatë skenës muzikore dhe fansave të saj. Ka kohë që edhe nëpër intervista nuk e shohim shumë dhe, siç duket, këngëtares nuk po i mungon aspak skena shqiptare, por po i pëlqen të jetojë larg syrit mediatik në Spanjë. Nga burime shumë të sigurta pranë ...

Read More »

Leonora Jakupi sfidon Adelina Ismajlin, të ftoj në debat publik

Gjatë javës së shkuar, deklaratat e Adelina Ismailit ishin në kopertinën e çdo gazete të fundjavës. Mes fjalive të shumta të nxjerra nga goja e Adelinës, nuk u la pa u përmendur edhe çështja e Leonora Jakupit, sherri me të cilën vite më parë shkaktoi shumë zhurmë në media. “Ka ...

Read More »

Vesa Luma do ta befasojë publikun

Këngëtarja e cila është duke qëndruar në Shqipëri, për shkak të angazhimeve të saj në shoun “X-Factor” këto ditë do ta publikojë projektin më të ri, të cilin e ka përgatitur në Shqipëri. Bëhet fjalë për këngën me titull “Boom” që do ta lansojë së shpejti dhe është një këngë ...

Read More »

Diellza Kolgeci prezenton të dashurin e ri

”Tradhëtia” ishte arsye e ndarjes së Diellza Kolgecit nga i dashuri, basketbollisti Edis Kuraja, dhe më pas doli lajmi se bukuroshja kosovare ka filluar një lidhje të re dashurie me një djalosh nga Prizreni i cili me profesion është arkitekt. Noli Fetoshi, quhet djaloshi që i’a ka rrëmbyer zemrën vajzës ...

Read More »
Friend: loi bai hat,solar movie,games for girls,