Home / Vip (page 128)

Vip

BBA: Largohet Anila, Meti i nominuar

Anila është viktima e kësaj jave nga nominimet, pasi nuk ka arritur të sigurojë qëndrimin brenda në shtëpi, në konkurrencë të fortë me Vlashin, i cili ia arriti të mbijetojë. Risi është edhe futja e banorëve të rinj, përderisa nuk munguan as befasitë. Në shtëpi vlen të përmendet se është ...

Read More »

Flori, i preferuari i femrave edhe në Gjermani

Përveç koncerteve dhe performancës së shkëlqyer, Flori Mumajesi është pritur shumë mirë gjatë udhëtimit të tij në Gjermani, më saktë në qytetin e Düsseldorfit. Si zakonisht në mbrëmjet ku këndon ai, pjesë e koncertit janë më shumë nga gjinia femërore, pasi ai tashmë njihet si një nga meshkujt më të ...

Read More »

Anila në studion e BB; Lori e Meti, te nominuarit e javës

 Arbara u komunikon banorëve se ka ardhur momenti i nominimeve, ku secili nga banorët do të futet në dhomën e rrëfimit dhe do t’u thotë dy emra dhe dy arsye. Në televotim do të shkojnë më të votuarit. Arbana thekson se Arbri, Liami, Ermali e Genta kanë imunitet për këtë ...

Read More »

Rita Ora flet shqip për sukseset (Video)

Ka bërë shpërthimin e madh. Ëndrra për t’u bërë superyll i muzikës botërore tashmë nuk është i pa arritshëm për të. Bukuroshja e cila konsiderohet një prej talentëve më të mëdhenj në industrinë e muzikës botërore, Rita Ora, ka dhënë një intervistë për herë të parë për një medium shqiptar ...

Read More »

Samanta mbyllet në studion e Florit

Se çfarë do të dalë nga studioja e Flor Mumajesit vetëm Samanta Karavela dhe vetë Flori mund ta tregojnë. Por, një gjë është e sigurt këngëtarja së fundmi është parë të mbyllet me orë të tëra për të punuar në studion e Florit. Samanta Karavela e cila më parë ka ...

Read More »

Ronela Hajati: 90 % e njerezve qe njoh, tradhtare te ndyre

Kengetarja e hitit “Neles”, Ronela Hajati, me sa duket eshte zhgenjyer nga aq shume njerez, saqe ka thene se fundmi se plot 90 % e njerezve qe ka dashur, perkrahur dhe besuar,  kane rezultuar tradhtare te ndyre. “Ta shohim kete 10 % qe na ka mbetur….”, ka uruar Ronela, e ...

Read More »

Lady Gaga mposht Obamën në Twitter

 Janë rreth 20 milionë ‘follower’ që Lady Gaga numëron në rrjetin social Twitter. Sipas ‘Los Angeles Times’, Lady Gaga ka mundur kështu dhe Presidenin e SHBA, Barak Obama që numëron vetëm 12. 8 milionë, transmeton BW.  Këngëtarja duke thyer rekordet me cmime në muzikë tani thyen atë me anëtarë në ...

Read More »

Françeska: Lidhja me Ermalin eshte loje, te dashurin e kam ne burg

Françeska rri e diferencuar nga banoret e tjere me Arberin dhe fillon te flase me te ne lidhje me Ermalin. Ajo tregon se per syte e njerezve mund te duket sikur ajo e pelqen dhe i shkon nga mbrapa Ermalit, por ne fakt nuk eshte keshtu, sipas Françeskes. Ajo thote ...

Read More »

Afërdita e Adelina: Qetësohuni, nuk jemi lezbike!

Lajmi për afrinë në fotografi me Adelina Tahirin e ka shqetësuar Afërdita Dreshajn. Bukuroshja miss dhe këngëtare ka reaguar nëpërmjet Twitterit: “Si u zgjova pom thirin per thashetheme… Nje foto aq e vogel me ba nje thashethem aq te madh!? Relax! Sjam lesbo jo   ka shkruar Afërdita. Duke iu përgjigjur, ...

Read More »

Fansi i propozon martesë, më pas e sulmon

Këngëtarja shqiptare, Albana Azizi, së fundmi ka qenë pjesë e një historie të pa zakontë për yjet e estradës tonë – një fans i saj i kishte shpallur martesën. Albana e cila vepron në Zvicër, së pari ishte pre e një propozimi për martesë nga një fans i saj, e ...

Read More »
Friend: loi bai hat,solar movie,games for girls,