Home / Vip (page 129)

Vip

‘’Guximi’’ i Gentës vidhet nga boshnjakët Bozznas & Dj SNS!

Kënga në duet me Dj Dalool pati një sukses të jashtëzakonshëm, u bë hit në shumë diskoteka dhe nuk kishte vend ku nuk dëgjohej kjo këngë. Genta e realizoi edhe me videoklip duke dashur të sprovojë veten në xhirime live gjatë klipit. Klikime të shumta, kënga i solli edhe oferta ...

Read More »

Teuta Kurti, ‘’Nuk jam shtatzënë’’

Në shtator të vitit të kaluar, këngëtarja e njohur Teuta Kurti i dha fund beqarisë duke u martuar me të fejuarin e saj, Dardan Luta. Pas martesës, këngëtarja nuk ka ndaluar me aktivitetet e saj muzikore, por me një rritëm akoma më të madh ka kryer obligimet e saja. U ...

Read More »

Genta Ismajli: “Për intriga nuk duhen akuzuar vetëm këngëtaret, por edhe këngëtarët”

Atraksion për të gjithë! Është kjo Genta Ismajli, e cila për momentin po bën një pushim të shkurtër pranë familjes së saj, në Shtetet e Bashkuara të Amerikës. Këngëtarja ka gjetur kohë që t’u përgjigjet pyetjeve tona në këtë intervistë të sinqertë, ku flet për albumin e ri, këngën që ...

Read More »

Jonida Maliqi: Lumturia me djalin Dan

Zbulohen fotot e këngëtares Jonida Maliqi me djalin e saj Dan Prizrenin.  I vogli të enjten mbushi ditët, (40 ditëshi), megjithatë Jonida e ka nxjerrë jashtë në diell edhe para atyre afateve që dikur i vendosnin “plakat”. Këtë, e tregojnë mirë fotot, që ne kemi mundur t’i sigurojmë përmes burimeve ...

Read More »
Friend: loi bai hat,solar movie,games for girls,