Home / Vip (page 2)

Vip

rita-ora-2017-new

Rita Ora imazhi i veshjeve intime; duket hyjnore

Rita Ora po tregon edhe aftësitë e saj në industrinë e modës.Këngëtarja shqiptare me famë botërore  shpesh ka pasur oferta  nga kompani të ndryshme për të reklamuar produktet e tyre. Këtë herë ajo ka lidhur një kontratë për të qenë  imazhi i markës së famshme të veshjeve të brendshme, “Tezenis”. ...

Read More »
carey-e1505458527254-780x439

Jim Carrey rikthehet në televizion

Jim Carrey do të luaj në seri të reja të komedisë në Showtime, rol ky i parë i tij televiziv që nga paraqitja në shoun Living Color shumë vite më parë. Në serinë e re “Kidding,” aktori Carrey do të luajë Jeff, a.k.a. Mr. Pickles, një ikonë e televizionit për ...

Read More »
1-282-780x439

Martin Shkreli nxjerr në shitje kopjen e vetme të albumit të rep grupit “Wu-Tang Clan”, për një milion dollarë (Foto)

Drejtori i kompanisë farmaceutike, shqiptari Martin Shkreli i cili jeton dhe vepron në Shtetet e Bashkuara, pretendon se posedon kopjen e vetme të albumit të rep grupit amerikan Wu-Tang Clan – Once Upon A Time in Shaolin. Ai e ka nxjerrë në shitje CD-në në e-Bay për një milion dollarë, ...

Read More »
AngelaMartini-780x439

Angela Martini shfaqet joshëse pa sutjena (Foto)

Angela Martini pa dyshim se është një nga femrat më seksi shqiptare. Bukuroshja edhe një herë arriti që të tërheqë vëmendjen. Ajo ka larguar sutjenat në një foto ku shfaqet nga prapa gjysmë-nudo. Lexo po ashtu: Lajmet e fundit nga bukuroshet shqiptare (Foto/Video) Angela duket mjaft bukur në këtë imazh ...

Read More »
Rita_ora17

Rita Ora në “Voice of Germany” (Foto)

Rita Ora është një ndër këngëtaret më të famshme shqiptare. Ajo pos angazhimeve koncertale dhe këngëve të reja, po ftohet edhe në talent shoue. Në fakt, këngëtarja ka qenë vitin e kaluar në jurinë e “Voice of United of Kingdom”. Por, kësaj radhe hitbërësja “Your Song” ka qenë e ftuar ...

Read More »
auto_02_AKV_Gjilani_-_20171505293273

Ansambli “Gjilani”, fitues i vendit të parë në Bullgari

Ansambli i Këngëve dhe Valleve “Gjilani”, është fitues i vendit të parë në Festivalin e të rinjve Ballkanik “Sandanski 2017”, Bullgari. Ne këtë festival ndërkombëtar, “Gjilani” është paraqitur me këngë e valle tradicionale shqiptare. Festivali i të rinjve Ballkanik, i cili mbahet në Sandanski-Bullgari, është një festival multi kulturor ku ...

Read More »
kadria-3-780x439

Kadri Veseli, dorë për dore me Violetën në mes të Prishtinës (Foto)

Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli, nuk heziton që të shkojë në këmbë në selinë e partisë së tij. Ai është parë pasditen e të hënës me bashkëshorten e tij Violetën dorë për dore në sheshin “Nëna Terezë”. Besohet se të dy kanë shkuar në këmbë në drejtim të ...

Read More »
ariana-fejzullahu-ermal-fejzullahu-780x439

Vetura luksoze dhe jeta e shtrenjtë e bashkëshortes së Ermalit (Foto)

Ermal Fejzullahu është njëri ndër artistët më të dashur të publikut shqiptar.  Adhuruesit e tij interesohen shumë për jetën e tij private dhe familjen. Shpesh herë vëmendje merr edhe bashkëshortja e këngëtarit Ariana Fejzullahu e cila është tejet aktive në rrjetet sociale. Së fundmi, Ariana ka publikuar një fotografi në ...

Read More »
g4shi-780x439

G4shi publikon datat e koncerteve në Amerikë

Ai kohë më parë nënshkroi me kompaninë muzikore të Jay-Z, Roc Nation.  G4shi, apo në realitet siç quhet, Labinot Gashi, është renditur si një ndër reperët më të mirë në Amerikë. E në saje të këtij suksesi, reperi shqiptar do të nis që nga nesër një turne koncertal anembanë Amerikës ...

Read More »
bebe-1-1-e1502349198538-780x439

​Bebe Rexha performon në iHeartRadio dhe konfirmon albumin e ri (Foto)

Këngëtarja Bebe Rexha, pas paraqitjes në shoun televiziv The Tonight Show Starring Jimmy Fallon, ka qenë e ftuar edhe nga rrjeti i njohur botëror iHeartRadio ku dha një tjetër performancë live.  Ajo me këtë rast ka bërë të ditur se më 11 gusht pritet të lansojë albumin e saj më ...

Read More »
Friend: loi bai hat,solar movie,games for girls,