Home / Vip (page 20)

Vip

Kimm-a-a-a

Kur ishte e panjohur, Kim kishte luajtur në një serial

Është zbuluar se ylli televiziv Kim Kardashian, para 10 viteve ka luajtur një rol të vogël për “The Hills”, 10 vite më parë, para se të bëhej e njohur. Por, skena e saj ishte shkëputur, kjo pasi “The Hills” nxori mjaft yje dhe Kardashian në atë kohë nuk ishte në interesin ...

Read More »
daffffduaaaa

Dafina Zeqiri i shkruan Dua Lipës, ja si ia kthen ajo

Secila prej tyre është e veçantë në stilin e vet, ato mbartin një Cv artistike të pasur dhe vazhdojnë ta kërkojnë famën dhe suksesin jashtë kufinjve shqiptarë. Po flasim për dy emra të njohur të muzikës, Dua Lipa dhe Dafina Zeqiri; dy “D” të suksesshme. Edhe pse shumë do të ...

Read More »
13895052-592053004289026-5874975305981363276-n_1470128457-6642879

Edhe Nora bëhet si Dafina e Morena

Se kopjojnë dhe inspirohen nga yjet ndërkombëtare kjo tashmë është e ditur. Por këngëtaret tona kopjojnë edhe njëra-tjetrën duke u shfaqur me stile dhe look të njëjtë, madje në të njëjtë periudhë.Ishte Dafina Zeqiri që e para u shfaq me flok bardh e zi për tu kopjuar pak ditë më ...

Read More »
blero

Pas ndarjes, Blero bën tatuazh fytyrën e Afronës?

Blero po i jep kahje krejt tjetër sagës së tij me Afrona Dikën. Çifti që sigurt ka pësuar një krisje dhe po shkon drejt ndarjes definitive, duket se po e përjeton keq.Vet Blero në llogarinë e tij në Snapchat ka postuar dorën me tatuazhin e një fytyre që është si ...

Read More »
violaa_kosova

Bukuroshja shqiptare ‘selfie’ me Nicole Scherzinger (Foto)

Viola Spiro ka takuar një këngëtare me famë botërore gjatë pushimeve verore, me të cilën ka realizuar edhe një fotografi ‘selfie’ . Gjatë pushimeve verore, prezantuesja shqiptare është takuar me këngëtaren britanike, Nicole Scherzinger. Kjo e fundit ka zgjedhur ishullin e Mykonos për pushimet dhe këtë e ka bërë të ditur përmes një ...

Read More »
ionels-780x439

Dukja e re e Messit – me cilin prezantues shqiptar ngjan ai?

Ndryshimi në dukje i Lionel Messit, ka bërë që ai të krahasohet në rrjetet sociale me disa personazhe të njohura. Janë bërë përmbledhje nga më të ndryshmet duke bërë krahasime ndër futbollistët që u bënë biondë. Porse nuk kanë munguar edhe shakatë në rrjetet sociale duke e krahasuar atë edhe ...

Read More »
dafinazeqiri-780x439

Ky është i dashuri i Dafina Zeqirit, kurrë nuk e keni parë kështu

Doza mistike për Hose, domenikanin që i vodhi zemrën Dafina Zeqirit vazhdon të ekzistoj por tanimë shumë gjëra janë zbuluar për të. Djali që erdhi si ‘bekim’ me rastin e ditëlindjes së Dafinës po vazhdon të jetë i pandashëm nga këngëtarja e njohur. Përkundër thashethemeve të ndarjes, Hose do e ...

Read More »
13556867_262271767475564_1741858999_n

Ky është ekipi i Era Istrefit në Los Angeles

Këngëtarja e hitit BonBon ka paralajmëruar projektin e saj të radhës. Era Istrefi aktualisht është duke jetuar dhe punuar në Los Angeles, ku edhe ka filluar të punoj për videoklipin e ri. Kështu së paku ka bërë të ditur vet këngëtarja përmes llogarisë personale në Instagram, ku ka publikuar një ...

Read More »
aurelaa-780x439

Aurela Hoxha zëvendëson Diellza Kolgecin në këtë film kosovar?

Dashuria e Bjeshkëve të Nemuna 3 do të këtë një protagoniste të re nga Shqipëria. Aurela Hoxha, e cila njihet si një ‘showgirl’ dhe me linjat e saj super seksi, tani do të keni mundësi të shihni edhe si aktore. Ajo ndihet e bekuar dhe shihet tejet e lumtur teksa fotografohet përkrah ...

Read More »
11879100_10206602660798770_904458448770072376_o

Projekti i radhes nga Besart Berisha ”Shko”

Kengetari nga Gjilani Besart Berisha sjell një hit veror të titulluar ” Shko” Kjo kenge eshte realizu ne studion e tij ,do të thote qe për muziken dhe orkestrimim ështe kujdesur vet  Besart Berisha,kurse tekstin e realizuan Almedina Berisha dhe Bardha Leka. Per realizimin e videoklipit u perkujdes VideoArt -Gjilan. ...

Read More »
Friend: loi bai hat,solar movie,games for girls,