Home / Vip (page 3)

Vip

dafina-zeqiri-1-780x439

Dafina Zeqiri ndihet e ofenduar, reagon si rrallëherë (Foto)

Dafina Zeqiri është një ndër këngëtaret e pakta shqiptare që reagon shpesh.  Por, duket se këngëtarja shqiptare ka edhe “vija të kuqe” kur i humb durimi edhe me fansat. Dafi ka reaguar përmes rrjeteve sociale duke thënë se nuk është person që nuk i përfill ata që e ndihmuan në ...

Read More »
arsenal-vs-chelsea-780x439

Superkupa e Anglisë: Arsenal – Chelsea, formacionet e mundshme

Arsenali dhe Chelsea do të takohen përsëri në Wembley të dielën (sot) në ndeshjen tradicionale të futbollit anglez atë të Superkupës apo të njohur si Community Shield.  Ndeshja mes dy skuadrave londineze është sigurisht një ndeshje Superkupe midis kampionëve të Ligës Premier dhe fituesve të Kupës FA, ndërsa zhvillohet më ...

Read More »
DUA-780x439

Dua Lipa shpjegon se si “eci mbi ujë” në klipin e saj të ri “New Rules” (Video)

Dua Lipa ‘theu’ ligjet e fizikës në klipin e saj më të ri “New Rules”. Në disa prej skenave, artistja kosovare është shfaqur bashkë me balerinat e klipit, teksa ecin me taka mbi ujë. Këtë gjë ajo e arriti falë produksionit, i cili realizoi klipin, e që në fakt në ...

Read More »
o-SELFIE-facebook

Shpëlan bakteret nga goja, eliminon erën e keqe: Këtë recetë ia vlen ta përshkruani!

Krahas shkuarjes së rregullt te dentisti, ka rëndësi edhe higjiena e rregullt. Era e keqe është vërtet problem i pakëndshëm, me të cilin askush nuk dëshiron të ballafaqohet. Për ta penguar këtë dukuri, rëndësi të veçantë ka larja e dhëmbëve dy herë në ditë, shpëlarja e gojës dhe kujdesi që ...

Read More »
miranad-1-780x439

E magjishme në fustan të bardhë, Miranda Kerr publikon momente nga martesa (Foto)

Miranda Kerr kohë më parë i ka dhënë fund beqarisë së saj. Ajo u martua me themeluesin e rrjetit social, Snapchat, Evan Spiegel. Çifti shkëlqyes në imazhet për Vogue… Ceremonia martesore e tyre ishte tejet private,me vetë 45 të ftuar në mesin e të cilëve miq dhe familjarë.  Edhe pse ...

Read More »
more3-780x439

Morena dikur dhe tani!

Ajo tani është ndër femrat më seksi në showbizzin tonë. Fjala është për Morena Taraku.  Ajo ka treguar se di të vijë provokuese dhe seksi për fansat e shumtë, por duket se jo gjithmonë kështu.  E përfolur shumë për ndërhyrjet që ka bërë, bukuroshja i ka mohuar duke thënë se ...

Read More »
TARABUKA SHOW DHE DJ JETONI

Projekt më i ri veror nga Tarabuka Show & Dj Jetoni.

Ka pak kohe që Tarabuka Show dhe DJ Jetoni kanë lansuar projektin e tyre  të ri muzikor. ‘Hands Up’, është projekti i ri i kësaj tresheje nga Gjilani, i shoqeruar edhe me videoklip. Muzikën dhe orkestrimin e ‘Hands Up’ e kanë bërë Agim Kita dhe Miri Nushi, ndërsa klipin e  ka ...

Read More »
capital-t-2-780x439

Capital T thotë se kjo do të jetë vera më e mirë ndonjëherë (Foto)

Hip hop ylli shqiptar, Capital T, beson se kjo verë do të jetë shumë e mirë.  Ai me anë të një postimi në rrjetin social InstaStory ka paralajmëruar fansat e tij që të jenë gati për këtë verë.  “Kjo verë do të jetë më e mira ndonjëherë, mezi prs të ...

Read More »
dua-martin-4-780x439

Dua Lipa flet pas një kohe për Martin Garrix (Foto)

Superylli shqiptar, Dua Lipa, për herë të parë pas shumë kohësh ka folur për Martin Garrix.  Dua, e cila u spekulua për një lidhje romantike me producentin e jashtëzakonshëm, nuk ka mohuar zërat. Në postimin e fundit të saj ajo ka falënderuar atë që kanë performuar së bashku në një ...

Read More »
ritush2-e1498905232579-780x439

Rita e nis ditën me një fotografi ‘të nxehtë’, shfaq gjoksin që në mëngjes (Foto)

Këngëtarja e njohur Rita Ora shquhet për pamjen e saj dhe format trupore. Ajo nuk heziton që të shfaq trupin e saj në çdo paraqitje televizive, apo rrjetet sociale.  Ajo shfaqet në një ‘selfie’ teksa ekspozon gjoksin e saj, ndërsa në mbishkrimin e fotografisë shkruan: “Një tjetër ditë, një tjetër ...

Read More »
Friend: loi bai hat,solar movie,games for girls,