Home / Vip (page 4)

Vip

jayz-780x439

Albumi “4:44” i Jay Z publikohet më 30 qershor (Video)

Jay Z e ka paralajmëruar edhe zyrtarisht albumin e tij të ri “4:44”, i cili do të jetë në dispozicion vetëm për përdoruesit e platformës Sprint dhe të regjistruarve në Tidal. Albumi do të publikohet më 30 qershor.  Në njoftimin e Tidal thuhet se albumi do të jetë një ndër ...

Read More »
era-istrefi-2-780x439

Era Istrefi imazh i markës së njohur të veshjeve (Foto/Video)

Fama e këngëtares Era Istrefi po depërton jashtë kufijve dhe çdo ditë e më shumë ajo na bën të ndihemi krenar. Sukseset duket se nuk kanë të sosur për këngëtaren kosovare. Së fundmi ajo ka realizuar një projekt me revistën prestigjioze amerikane “Nylon”. Në video e postuar në Instagramin zyrtar ...

Read More »
BebeRexha-1-780x439

Bebe Rexha feston klikimet në klipin e ri “The Way I Are” (Video)

Këngëtarja shqiptare, Bebe Rexha, po shijon sukseset e saj në muzikë.  Së fundmi ajo lansoi projektin “The Way I Are” që u prit shumë mirë nga publiku. Deri tash për dy javë projekti ka regjistruar 18 milionë klikime. Vet këngëtarja u shpreh e ngazëllyer për këtë. “18 milionë klikime për ...

Read More »
forever_Elvana_Gjata

Elvana publikon “bombën” e shumëpritur! (Video)

Ashtu siç kishte paralajmëruar edhe më herët këngëtarja Elvana Gjata ka publikuar këngën e saj të parë me të cilën synon të hyjë në tregun botëror. Kënga vjen me titullin “Forever is Over” nën produksionin e David Guetta. Sapo është publikuar në rrjete sociale menjëherë ka nisur shpërndarje e kësaj ...

Read More »
rezarta-584x400-780x439

Rezarta Shkurta i dedikon tatuazh dashurie bashkëshortit Ermalit që vazhdon të qëndrojë në burg (Foto)

Pas një kohe të gjatë që Ermal Hoxha gjendet në burg, Rezarta Shkurta i bën dhuratën më të bukur në distancë.  Ajo i ka dedikuar një tatuazh me një mesazh dashurie. As që është menduar fare Rezarta që t’iu tregojë të gjithëve se dashuria jo vetëm që i reziston kohës, ...

Read More »
samanta-karavella-780x439

Samanta paralajmëron projektni e ri “Zemrën Maje” (Foto)

Këngëtarja Samanta Karavella pritet të publikojë së shpejti projektin e ri. Bukuroshja nga Shqipëria ka paralajmëruar projektin e ri i cili titullhoet “Zemrën Maje”.  Ajo projektin e konfirmoi me një foto në rrjetin social Instagram ku duket mjaft seksi. Samanta deri tash shijoi suksesin e projektit “Bashkë” me 2Ton. /RadioRINIA/

Read More »
era-1-780x439

Si duket pa paruke Era Istrefi (Foto)

Këngëtarja shqiptare me famë ndërkombëtare, Era Istrefi ka treguar për të gjithë se si është pamja e saj kur nuk mban paruket me të cilat shfaqet shpesh. Jemi mësuar ta shohim me flokë bjonde të gjata, por në fakt ylli i hitit ‘Redrum’ na tregoi në 2015 se si ishin ...

Read More »
LuisFonsi-780x439

“Despacito” është hiti më i madh i vitit, por sa e dini kuptimin e këngës (Video)

Një prej këtyre këngëve është mega-hiti botëror, “Despacito”. Kënga e Luis Fonsit në bashkëpunim me Daddy Yankee e lansuar në fillim të këtij viti (saktësisht më 12 janar), vetëm në YouTube është dëgjuar mbi 1.8 miliard herë dhe shumë shpejt do ta kalojë shifrën prej dy miliardësh.  Kjo e bën ...

Read More »
zanit-780x439

Kush e mashtroi Zanfinën!? (Foto)

Zanfina Ismaili është një ndër këngëtaret më të pëlqyera shqiptare. Ajo njëkohësisht është edhe mjaft aktive në rrjete sociale me këshillat rreth jetës. Së fundi, këngëtarja ka publikuar një mesazh në llogarinë personale në Instagram teksa na lën të kuptohet se mund të jetë mashtruar. “Kujdes kujt i besoni pasi ...

Read More »
DuaLipa-1-780x439

Dua Lipa për sulmin në Mançester: Ata duan që ne të fshihemi, të mos kënaqemi dhe të jetojmë në frikë

Dua Lipa i ka komentuar ngjarjet e tmerrshme në Manchester Arena, në fund të koncertit të Ariana Grandes, ku nga shpërthimi i një bombe pati viktima dhe shumë të plagosur. “Është një moment pikëllimi për muzikën dhe është e tmerrshme që fansat e muzikës janë shënjestruar në një mënyrë të ...

Read More »
Friend: loi bai hat,solar movie,games for girls,