Home / Vip (page 5)

Vip

ilda-bejleri-e1484838228137-780x439

Ilda Bejleri provokon nga Prishtina me linjat, shfaqet pa makijazh (Foto)

Ilda Bejleri duket se po qëndron për një vizitë në Prishtinë të cilën ajo po e shijon mjaft shumë.  Bukuroshja e Supersport aktualisht po qëndron në Prishtinë në Sëiss Diamond Hotel, prej ku edhe ka postuar imazhe provokative. Ajo shihet teksa i tregon këmbët në një postim në InstaStory. Pak ...

Read More »
Alexandra-780x439 (1)

Ish-e dashura i tregon edhe një herë Bieberit se çfarë ka humbur (Foto)

Alexandra Rodriguez nuk arriti ta mbante gjatë lidhjen me Justin Bieber, me të cilin pati një romancë në vitin 2016.  Mirëpo, modelja nuk dukej aspak e shqetësuar në Miami, përkundër statusit ‘solo’. Alexandra pati një lidhje të shkurtër me Bieber në vitin e kaluar (JOMI/BroadImage) Bukuroshja portorikane është fotografuar në ...

Read More »
Enca-fk-Haxhiu

Enca publikon video duke ekspozuar gjoksin e djersitur gjatë ushtrimeve (Foto/Video)

Postimet e saj në rrjetet sociale gjithmonë shkaktojnë zhurmë, ndërsa në të shumtën e rasteve kjo ndodh kur këngëtarja publikon ndonjë imazh ngacmues. Së fundmi, Enca ka publikuar një video mjaft provokuese në Instagram Story . Ajo shfaqet në palestër teksa vrapon në pajisjen për vrapim, ndërsa vë në fokus ...

Read More »
diellza-780x439

Diellza Kolgeci viziton varrin e babait: Tregon se si ai ndërroi jetë në duart e saj (Video)

Diellza Kolgeci në një intervistë ekskluzive për EliteShow ka vizituar varrin e babait të saj të ndjerë, Remzi Kolgecit.  Në këtë vizitë, Kolgeci ka rrëfyer disa momente që nuk i ka thënë asnjëherë. Një ndër to është se babai i saj ka ndërruar jetë në duart e saj, por cilat ...

Read More »
katy-peri-780x439

Rita Ora merr një dhuratë të veçantë prej Katy Perryt (Foto)

Rita Ora duket se është mikeshë e mirë me këngëtaren amerikane.  Aq e madhe është miqësia, sa që Katy Perry i ka bërë një dhuratë speciale. Ajo i ka dërguar këngëtares sonë një palë papuçe të linjës së fundit të sajën, ku gjendet edhe mbishkrimi i emrit të famshëm “Katy ...

Read More »
korab-jetishi-780x439

Korab Jetishi sjell baladën ‘Malli’ (Video)

Korab Jetishi ka sjell pas një kohe të gjatë një projekt muzikor.  “Malli”, titullohet kënga më e re e këngëtarit, të cilën e ka shoqëruar me videoklip. Këtë të fundit është përkujdesur fotografi i mirënjohur Artan Korenica. Kënga është një balade dhe pritet të jetë një hit veror. Theksojmë se ...

Read More »
korea-780x439

Selfie i ushtares atraktive koreane gjatë paradës në Pyongyang, është bërë hit në rrjetet sociale (Foto)

Gjatë fundjavës që lamë pas Koreja e Veriut ia tregoi botës fuqinë ushtarake. Mirëpo, disa përdorues të rrjeteve sociale janë interesuar te një ushtare në veçanti.  Kim Jong-un shfrytëzoi festivalin e Ditës së Diellit (që feston përvjetorin e lindjes të themeluesit Kim Il-sung) për të treguar arsenalin ushtarak, duke e ...

Read More »
labi-3-e1491899579731-780x439

Cozman kafshon në të pasme Blerona Zeqirin, Labi i xhiron dhe i publikon në Instagram (Foto)

Kohët e fundit janë ndër moderatorët më të përfolur në Kosovë.  Dikur ishin koleg në emisionin ‘1 kafe me Labin’, sot rivalizojnë njëri –tjetrin, por kjo nuk do të thotë se nuk janë miq mes veti. Bëhet fjalë për Labinot Gashin dhe Blerona Zeqirin, të cilët kanë qenë në një ...

Read More »
CarlaHowe-780x439

Ish- e dashura e Balotellit që rrahu Ashley Colen dhe që ka video erotike me Wiz Khalifan (Foto)

Lepurushja e Playboy, Carla Howe, njihet si një yll i Instagramit, si ish- e dashura e Mario Balotellit dhe si një bukuroshe me prirje ndaj dhunës.  Kjo e fundit ka të bëjë me futbollistin Ashley Cole, gjegjësisht incidentin në të cilin ajo e sulmoi fizikisht duke e goditur disa herë ...

Read More »
trixx-780x439

Rikthehet grupi i njohur kosovar Trix, publikojnë këngën e re “Zjarri i dashurisë” (Video)

Grupi i njohur kosovar “Trix” janë rikthyer me një projekt të ri muzikor.  “Zjarri i dashurisë” mban titullin kënga e tyre e re e zhanrit rock, e cila është punuar edhe me klip. Teksti dhe muzika janë realizuar nga Veli Sahiti, ndërsa orkestrimi nga Avdulla Dugolli. ProSm është produksioni i ...

Read More »
Friend: loi bai hat,solar movie,games for girls,