Home / Vip / Dafina Zeqiri ndihet e ofenduar, reagon si rrallëherë (Foto)
dafina-zeqiri-1-780x439

Dafina Zeqiri ndihet e ofenduar, reagon si rrallëherë (Foto)

Dafina Zeqiri është një ndër këngëtaret e pakta shqiptare që reagon shpesh.

 Por, duket se këngëtarja shqiptare ka edhe “vija të kuqe” kur i humb durimi edhe me fansat.

Dafi ka reaguar përmes rrjeteve sociale duke thënë se nuk është person që nuk i përfill ata që e ndihmuan në karrierë – adhuruesit.

Ajo ka pohuar se cili do individ apo fans që mendon se nuk i bën ata hesap, vetëm e gënjen veten.

“Më vjen keq nëse realiteti dhemb, por nuk është askush tjetër që i do dhe kujdeset për fansat më shumë se Dana. Jam krenare me veten që jam kaq e mirë në zgjedhjet që i bëj megjithëse nuk e kam zgjedhur atë por zemra ime”, ka shkruar këngëtarja në Instagram.

Ndryshe, Zeqiri është duke punuar në projekte të reja muzikore, të cilat do t’i publikon gjatë muajve të ardhshme. /RadioRINIA/

Friend: loi bai hat,solar movie,games for girls,