Home / Vip / Dren Abazi ende “single”

Dren Abazi ende “single”

Ai është ndër këngëtarët më të pashëm shqiptar dhe një ndër më të kërkuarit në radhët e femrave.

Bëhet fjalë për Dren Abazin, i cili pothuajse asnjëherë nuk është i përfshirë në titujt e mediave rozë, duke e ruajtur me fanatizëm jetën private.

Këngëtari së fundi ka qenë i ftuar në emisionin “Chic”, ku është ngacmuar edhe për dashuriçkat.

“Larg qoftë kush ma ka ndjellë”, është përgjigjur në pyetjen mos është i martuar.

Dreni është shprehur se këtë pjesë të jetës nuk do e reklamojë asnjëherë në media.

Ndryshe, Abazi është duke vazhduar me koncerte duke performuar “live” ndërsa është duke punuar në projekte të reja muzikore. /RadioRINIA/

Friend: loi bai hat,solar movie,games for girls,