Home / Sport / E kërkojnë shumë skuadra por Ajeti ende i pavendosur për të ardhmen

E kërkojnë shumë skuadra por Ajeti ende i pavendosur për të ardhmen

Mbrojtësi shqiptar, Arlind Ajeti ende nuk ka vendosur sa i përket të ardhmes së tij.

Deri më tani e qartë është vetëm mungesa e prishtinasit në përgatitjet para sezonale me klubin e Torinos.

Torino i ka kumtuar lajmin lojtarit se nuk bënë pjesë në planet e tyre dhe se duhet të largohet.

Crotone, Benevendto, Chievo dhe Hellas Verona janë skuadrat italiane që e duan mbrojtësin shqiptar në Serie A.

Gjithsesi lojtari ka oferta edhe nga kategoria e dytë italiane apo siç njihet ndryshe Serie B.

Palermo dhe Empoli e duan lojtarin i cili ende nuk ka vendosur për të ardhmen e tij./RadioRINIA/

Friend: loi bai hat,solar movie,games for girls,