Home / Vip / E magjishme në fustan të bardhë, Miranda Kerr publikon momente nga martesa (Foto)

E magjishme në fustan të bardhë, Miranda Kerr publikon momente nga martesa (Foto)

Miranda Kerr kohë më parë i ka dhënë fund beqarisë së saj.

Ajo u martua me themeluesin e rrjetit social, Snapchat, Evan Spiegel.

Çifti shkëlqyes në imazhet për Vogue…

Ceremonia martesore e tyre ishte tejet private,me vetë 45 të ftuar në mesin e të cilëve miq dhe familjarë.

Fustani i bardhë shumë i ngjanë…

Aktorja 34 vjeçare shfaqet e magjishme në një fustan të bardhë, tekas shkëlqen në krah të bashkëshortit./RadioRINIA/

Friend: loi bai hat,solar movie,games for girls,