Home / Lajme / GJILAN Arbër Ismajli ka një porosi për rivalët e Lutës: Ju presim në stadium..MeLutën?
ldkfus1-702x459

GJILAN Arbër Ismajli ka një porosi për rivalët e Lutës: Ju presim në stadium..MeLutën?

Gjilan – Arbër Ismajli që është pjesë e fushatës në shtabin zgjedhor të LDK-së ka ironizuar me reagimet që vijnë nga LVV dhe taboret tjera. Ne e dimë që ju jeni të etur për zhurmë dhe reagime, por në këtë mënyrë ajo vret çdo qytetarë të Gjilanit! Ju presim n’Stadium me 16. MeLuten ka shkruar Ismajli.

Arbër Ismajli është i bindur se Lutfi Haziri do të jetë fituesi absolut në balotazh dhe se çdo grupim tjetër që po mundohet të bëjë zhurmë nuk do të ketë sukses.

Ismajli madje mendon se LDK në balotazh duhet ta mbajë tubimin në stadiumin e qytetit për t`ju treguar të tjerëve forcën e madhe që ka ky subjekt politik.

“Ne e dimë që ju jeni të etur për zhurmë dhe reagime, por në këtë mënyrë ajo vret çdo qytetarë të Gjilanit! Ju presim n’Stadium me 16. MeLutën” ka shkruar Ismajli. /RadioRINIA/

Friend: loi bai hat,solar movie,games for girls,