Home / Lajme / Kurteshi kandidat i VV-së për kryetar të Gjilanit

Kurteshi kandidat i VV-së për kryetar të Gjilanit

Kurteshi do të garojë për të parin e komunës së Gjilanit Lëvizja Vetëvendosje ka njoftuar se deputeti dhe anëtari i kryesisë së kësaj Lëvizje, Sami Kurteshi ka marrë besimin e aktivistëve të Gjilanit për të qenë kandidat për kryetar të Gjilanit, në zgjedhjet e 22 tetorit.

“Zotin Kurteshi e urojmë për rezultatin në procesin zgjedhor të brendshëm dhe i urojmë suksese edhe në garën për kryetar komune”, thuhet në njoftimin e VV-së. /RadioRINIA/

Sami Kurteshi

 

Friend: loi bai hat,solar movie,games for girls,