Home / Lajme / Shqiptari godet me thikë marokenin (Video, +18)

Shqiptari godet me thikë marokenin (Video, +18)

Një konflikt për zonat e influencës mes shqiptarëve dhe marokenëve ne Frankfurt te Gjermanisë, ka çuar në përleshje me thikë.

 

24 vjeçari shqiptar ka goditur me thikë të riun maroken, duke plagosur rëndë këtë të fundit.

Menjëherë pas sulmit shqiptari është larguar por ai është ndaluar nga policia në banjën e një lokali pranë qendrës së Frankfurtit, transmeton Visionplus.

Sipas policisë bëhet fjalë për një rivalitet mes bandave dhe zonave të influencës.

Friend: loi bai hat,solar movie,games for girls,