Home / Siguria / Makina përfshihet papritmas nga flakët, të pranishmit shpëtojnë pa lëndime (Video)

Makina përfshihet papritmas nga flakët, të pranishmit shpëtojnë pa lëndime (Video)

Shoferi dhe të pranishmitqë po lëviznin nëpër një rrugë të Londrës, kanë dalë me shpejtësi nga vetura që u përfshi papritmas nga zjarri.

Ndonëse shpëtuan pa lëndime, Ford Ka është dëmtuar në masë të madhe nga flakët, Kjo makinë tash është e papërdorshme, transmeton Telegrafi.

Më poshtë mund të shihni momentin dramatik, kur zjarrit i bie intensiteti dhe del tym i rëndë, teksa vetura lëviz nëpër rrugë.

Pos shqetësimit dhe erës së rëndë, nuk është shkaktuar ndonjë problem tjetër nga kjo ngjarje që ndodhi në mes të ditës. /RadioRINIA/

Friend: loi bai hat,solar movie,games for girls,