Home / Vip / ‘Mbulohet’ Dafina Zeqiri, pëlqen stilin marokien (Foto)
daffi-e1507535369652-780x439

‘Mbulohet’ Dafina Zeqiri, pëlqen stilin marokien (Foto)

Këngëtarja Dafina Zeqiri iu rikthyer fuqishëm tregu muzikor me projektin e saj më të ri “Told Ya”.

Me këtë këngë, ajo shënon një hap para në karrierën ndërkombëtare, të cilën e synon tash e sa kohë.

Dafina është shumë e kërkuar dhe e ndjekur nga fansat edhe në rrjetet sociale, përmes së cilave ndan me ta imazhe të ndryshme nga jeta e saj.

Së fundmi, Zeqiri ka publikuar dy fotografi në InstaStory, ku shfaqet e mbuluar me shami.

Dafina Zeqiri provon mbulesën. Burimi i fotos: InstaStory

Ajo mesa duket e ka pëlqyer shumë stilin marokien, përderisa ka vendosur ta provojë edhe mbulesën me dizajnin që praktikohet nga kultura marokiene.

Ndryshe, Dafina është duke qëndruar në New York, ku është duke punuar intensivisht për projektet e reja. /RadioRINIA/

Friend: loi bai hat,solar movie,games for girls,