Home / Vip / “Mbylli sytë”, Blero dhe Albulena Ukaj së shpejti me baladë dashurie (Foto/Video)
now-380x233

“Mbylli sytë”, Blero dhe Albulena Ukaj së shpejti me baladë dashurie (Foto/Video)

Një tjetër bashkëpunim interesant do të vijë brenda pak javësh në estradë.

Bëhet fjalë për këngëtarët Blero dhe Albulena Ukaj, të cilët kanë përfunduar punën për këngën e tyre më të re, të titulluar “Mbylli sytë”.

Blero

Dyshja kanë zbuluar se kënga e re do të jetë baladë ritmike, e cila trajton temën e dashurisë.

Kënga është punuar nga Prygo, në studion e këngëtarit Blero, i cili njëherit ka shkruar edhe vargjet e tekstit.

Albulena Ukaj

RadioRINIA ka siguruar disa imazhe ekskluzive nga prapaskenat e xhirimeve, në të cilin dyshja do të shfaqen mjaft me stil.

Projekti “Mbylli sytë”, do të jetë i gatshëm për publikut brenda pak javëve. /RadioRINIA/

 

Friend: loi bai hat,solar movie,games for girls,