Home / Politika / NJOFTIM

NJOFTIM

Qytetarë të nderuar të komunës së Gjilanit, Lidhja Demokratike e Kosovës Dega në Gjilan, të premten, me 30 maj 2014, ju fton të bëheni pjesë e tubimit madhështorë të fushatës elektorale, i cili mbahet në palestrën e sporteve “Bashkim Selishta – Petriti”, në ora 16:30.

Rreshtohuni në vargun e gjatë të ushtarëve të Ibrahim Rugovës.

Ejani ta kremtojmë fitoren e madhe të LDK-së, bashkë me Kryeministrin e Kosovës Akademik Isa Mustafa dhe kandidatët për deputet në Kuvendin e Republikës së Kosovës.

/RadioRINIA/

(Njoftim i sponzorizuar )
Friend: loi bai hat,solar movie,games for girls,