Home / Politika / Njoftim
AAK

Njoftim

Te nderuar Qytetar, ju njoftojme se sot AAK ne Gjilan do te mbaje tubimin e radhes me qytetaret e lagjes Arberia, Zabel dhe Velekince , duke filluar ne ora 19:00 ne shkollen fillore “Abaz Ajeti”.

Me respekt, Arbereshe Kryeziu Zëdhenëse e AAK-se ne Gjilan

/RadioRINIA/

(I sponzoruar nga AAk Gjilan)