Home / Vip / Noizy publikon pamje nga klipi i ri me Ledrin (Foto)

Noizy publikon pamje nga klipi i ri me Ledrin (Foto)

Ledri Vula dhe Noizy pritet të vijnë shumë shpejt në një bashkëpunim.

Dy hip hop yjet prej më të mëdhenjve shqiptar, do të publikojnë projektin e ri të tyre shumë shpejt.

Është vet Noizy ai që në rrjetin social Instagram ka publikuar pamje nga klipi, ku shihet edhe Blerim Destani.

Duket se aktori i mirënjohur do të jetë pjesë e videoklipit të ri të Noizyt dhe Ledrit.

Noizy dhe Ledri vijnë për herë të parë në bashkëpunim.

Ata janë miqësuar shumë kohëve të fundit, e kjo ka kulmuar me një bashkëpunim.

Ledri vetëm para pak ditësh lansoi projektin “TTZ”. /RadioRINIA/

Friend: loi bai hat,solar movie,games for girls,