Home / Politika / PDK: Apelon tek elektorati të mos bie pre e provokimeve

PDK: Apelon tek elektorati të mos bie pre e provokimeve

Gjilan – Lusim elektoratin e Partisë Demokratike të Kosovës në Gjilan që të mos bien pre e provokimeve dhe dezinformatave nga ngjarjet e fundit . Ju rekomandojmë që të ruani qetësinë sepse PDK është mandatari dhe ligjet e Kosovës do të respektohen me përpikëri.

Ne jemi LIDER dhe kte e ka thënë Kosova më 8 qershorë.

Të gjithë kanë nevojë me u gëzu ngapak. Ne si PDK e kaluam testin e demokracisë në vend, dhe tani e gjitha ajo që dëmton demokracinë bie mbi kryetarët e partive tjera, thot Sami Hoxha, koordinatorë i Partisë Demokratike të Kosovës dega në Gjilan, thuhet ne komunikaten e lëshuar nga zyra e  PDK-së, në Gjilan. /RadioRINIA/

Friend: loi bai hat,solar movie,games for girls,