Home / Vip / Rita Ora imazhi i veshjeve intime; duket hyjnore

Rita Ora imazhi i veshjeve intime; duket hyjnore

Rita Ora po tregon edhe aftësitë e saj në industrinë e modës.Këngëtarja shqiptare me famë botërore  shpesh ka pasur oferta  nga kompani të ndryshme për të reklamuar produktet e tyre.

Këtë herë ajo ka lidhur një kontratë për të qenë  imazhi i markës së famshme të veshjeve të brendshme, “Tezenis”.

Trupi i 26-vjeçares është në formë përfekte dhe veshjet intime duken të mrekullueshme.

Rita ka postuar një foto në “Instagramin” e saj me të brendshme të kësaj marke, ku duket tejet atraktive.

Friend: loi bai hat,solar movie,games for girls,