Home / Politika / Seanca shtyhet për nesër në Ora 12:00

Seanca shtyhet për nesër në Ora 12:00

Me kërkesë të shefave të dy grupeve parlamentare të PDK-së dhe LDK-së, seanca plenare është shtyrë për nesër në orën 12:00.

Për shtyrjen e seancës votuan 69 deputetë, derisa 30 ishin kundër. Në seancën e nesërme pritet të votohet për krijimin e Qeverisë nën drejtimin e Isa Mustafës. /RadioRINIA/

Friend: loi bai hat,solar movie,games for girls,