Home / Vip / Morena dikur dhe tani!

Morena dikur dhe tani!

Ajo tani është ndër femrat më seksi në showbizzin tonë. Fjala është për Morena Taraku.

 Ajo ka treguar se di të vijë provokuese dhe seksi për fansat e shumtë, por duket se jo gjithmonë kështu.

Në fakt, fotot e mëparshme e kanë treguar qartazi ndryshimin e saj, por kjo foto konfirmon edhe njëherë që Morena ka qenë shumë larg pamjes seksi që sot ka.

Friend: loi bai hat,solar movie,games for girls,