Home / Argëtim / Studentët marrin shtëpinë luksoze me qira, por habiten kur marrin vesh kujt i përket

Studentët marrin shtëpinë luksoze me qira, por habiten kur marrin vesh kujt i përket

Një çift studentësh morën me qira një apartament në Londër, por u çuditën kur morën vesh kujt i përkiste ai apartament.

Në të kishte banuar këngëtarja e ndjerë Amy Winehouse.

Apartamenti me vlerë 1 milion funte u është dhënë me qira studentëve për 3300 funte, transmeton tema.

Veç çiftit në apartament do të qëndrojë dhe një person I tretë, një mik i tyre./RadioRINIA/

Friend: loi bai hat,solar movie,games for girls,