Home / Sport / Xhaka, i pazëvendësueshëm në Arsenal
00_12_1507967556207387746

Xhaka, i pazëvendësueshëm në Arsenal

Ylli kosovar, Granit Xhaka, sikurse në ndeshjet e kaluara, edhe ndaj Watfordit do të jetë titullar.
Watford dhe Arsenal do të përballen sot, nga ora 16:00, në kuadër të xhiros së tetë të Premierligës.
Tabloidi britanik, The Guardian, ka publikuar formacionet e mundshme të të dy skuadrave.

Ylli kosovar, Granit Xhaka, sikurse në ndeshjet e kaluara, edhe ndaj Watfordit do të jetë titullar.

Kurse, Shkodran Mustafi nuk do të mund t’iu ndihmojë shokëve pasi ka pësuar lëndim gjatë paraqitjes me përfaqësuesen e Gjermanisë./RadioRINIA/

 

Friend: loi bai hat,solar movie,games for girls,